Hakkımızda

Ankastre Corner Mutfak Çözümleri Ltd. Şti. bünyesinde bulunan Ankastre Corner mağazaları; Ankastre sektörüne yeni bir soluk getirmek amacıyla İstanbul Erenköy ve Samsun’da mağaza açarak, Türkiye ve dünyada isim yapmış markaları tüketiciyle buluşturdu.

Mekappa Ankastre markasıyla 45 yıldır üretim yapan Tümsan A.Ş., tüketiciyle buluşmak için Ankastre Corner firmasını hayata geçirerek mağazalar zincirini 2014 yılında faaliyete aldı.

Ankastre Corner; 42 ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin ilk davlumbaz üreticisi olan MEKAPPA Ankastre ile farklı kitlelere hitap ediyor. Geniş ürün yelpazesinde yer alan, davlumbaz, aspiratör, ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre mikrodalga fırın, ankastre bulaşık makinesi, mutfak aydınlatması ve aksesuar gruplarıyla bol seçenek sunuyor.

Mağazalarımızın güler yüzlü personeli ile tüketicilerin yanı sıra, ankastre sektörü ile iç içe olan mimar ve proje sahipleriyle olan görüşmelerde sağladığımız ev sıcaklığında ortam, personelimizin engin bilgisiyle, sıcak bir kahve eşliğinde ortak bir çatı altında buluşulmasına olanak sağlıyor.

Konum itibariyle ulaşımı kolay, ürün çeşitliliği ile farklı fikirler sunan, çok yönlü profesyonel ekibiyle hizmet veren, ürün almak isteyen ve sorularına cevap arayanlar için kapıları sonuna kadar açık olan Ankastre Corner mağazalarımıza uğrayarak renkleri ve sıra dışı tasarımlarıyla ilgilendiğiniz ürünler hakkında geniş bilgi edinebilirsiniz.

www.mekappa.com